Čas na serveru 10:41:37

Vlastimil Zábranský
Západ slunce

Id: 595511

Západ slunce

  •  / Západ slunce / Vlastimil Zábranský

olej/karton, rozměr 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 587x

Vyvolávací cena:
7 500

41 100