Josef Jíra
Konvolut dvou kusů
Id: 595514
Beránek: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, Za oknem: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr 21 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1980x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 300 Kč