Čas na serveru 17:24:26

Josef Jíra
Konvolut dvou kusů

Id: 595514

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Josef Jíra

Beránek: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 17 x 11,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, Za oknem: kolorovaná suchá jehla/papír, rozměr 21 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1980x

Vyvolávací cena:

4 300