Čas na serveru 22:00:30

Jaroslav Panuška
Rozkvetlá louka

Id: 595702

Rozkvetlá louka

  •  / Rozkvetlá louka / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 875x

Vyvolávací cena:

31 000