Jaroslav Panuška
Rozkvetlá louka
Id: 595702
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 875x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 000 Kč