Čas na serveru 17:21:11

Ludvík Vacátko
Koně

Id: 595703

Koně

  •  / Koně / Ludvík Vacátko
  •  / Koně / Ludvík Vacátko
  •  / Koně / Ludvík Vacátko

olej/překližka, rozměr 53 x 66 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 385x

Vyvolávací cena:

28 000