Iva Hüttnerová
Píseň o Anežce B.
Id: 595907
litografie/papír, rozměr listu 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1006x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč