Čas na serveru 17:26:01

Bohumír Dvorský
Kytice

Id: 596102

Kytice

  •  / Kytice / Bohumír Dvorský
  •  / Kytice / Bohumír Dvorský
  •  / Kytice / Bohumír Dvorský

olej/plátno, rozměr 69 x 49 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 503x

Vyvolávací cena:

31 000