Kristian Kodet
Ženy
Id: 596203
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti k dílu vyhotovený autorem
zobrazeno: 825x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
39 000 Kč