Čas na serveru 17:21:24

Kristian Kodet
Ženy

Id: 596203

Ženy

  •  / Ženy / Kristian Kodet
  •  / Ženy / Kristian Kodet
  •  / Ženy / Kristian Kodet
  •  / Ženy / Kristian Kodet

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 24,5 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, rámováno, přiložen Certifikát pravosti k dílu vyhotovený autorem

zobrazeno: 825x

Vyvolávací cena:

39 000