Čas na serveru 17:23:34

8 x dívka a růže

Id: 596401

8 x dívka a růže

  •  / 8 x dívka a růže / Jiří Anderle

barevný lept/papír, varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 15 x 21,5 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 651x

Vyvolávací cena:

9 000