Čas na serveru 17:26:04

Alena Kučerová
Kachničky

Id: 596402

Kachničky

  •  / Kachničky / Alena Kučerová

tisk z perforovaného a ohýbaného plechu/papír, rozměr listu 34 x 49 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1651x

Vyvolávací cena:

35 000

Příhozy: 52