František Tichý
Konvolut čtyř kusů
Id: 596501
St. Salvator: lept/papír, rozměr listu 8,5 x 7,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Ex libris ZH: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 7 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Svatební oznámení: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Ilustrace k básním F. Bárty: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, díla uvedena v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod čísly 80, 194, 235 a 54.
zobrazeno: 300x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč