Čas na serveru 17:24:44

František Tichý
Konvolut čtyř kusů

Id: 596501

Konvolut čtyř kusů

  •  / Konvolut čtyř kusů / František  Tichý

St. Salvator: lept/papír, rozměr listu 8,5 x 7,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Ex libris ZH: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 7 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Svatební oznámení: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10 x 7,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Ilustrace k básním F. Bárty: suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 8 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, díla uvedena v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod čísly 80, 194, 235 a 54.

zobrazeno: 300x

Vyvolávací cena:

9 500