Karel Schadt
Zima na vsi
Id: 596604
olej/karton, rozměr 69 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno
zobrazeno: 585x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
11 500 Kč