Čas na serveru 17:23:32

Karel Schadt
Zima na vsi

Id: 596604

Zima na vsi

  •  / Zima na vsi / Karel Schadt

olej/karton, rozměr 69 x 100 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 585x

Vyvolávací cena:

11 500