Čas na serveru 12:40:27

Josef Liesler
Kolébka domova

Id: 596703

Kolébka domova

  •  / Kolébka domova / Josef Liesler

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 40 x 52 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2072x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 54