Josef Liesler
Kolébka domova
Id: 596703
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 40 x 52 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2072x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
42 000 Kč
Příhozy: 54