Čas na serveru 21:58:18

Jaroslav Panuška
Pod hradem Buchlov

Id: 596801

Pod hradem Buchlov

  •  / Pod hradem Buchlov / Jaroslav Panuška

olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, značeno vpravo i vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1185x

Vyvolávací cena:

32 000