Jaroslav Panuška
Pod hradem Buchlov
Id: 596801
olej/karton, rozměr 49 x 66 cm, značeno vpravo i vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1185x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč