Dobroslav Foll
Konvolut dvou kusů
Id: 596901
2 x litografie/papír, Továrna: rozměr listu 21,5 x 31 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, Most: rozměr listu 30 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 559x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 500 Kč