Čas na serveru 17:24:46

Dobroslav Foll
Konvolut dvou kusů

Id: 596901

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Dobroslav Foll

2 x litografie/papír, Továrna: rozměr listu 21,5 x 31 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, Most: rozměr listu 30 x 36 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 559x

Vyvolávací cena:

16 500