Vladimír Preclík
Id: 597001
bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 24 x 10 x 8 cm, značeno a datováno na vnitřní straně
zobrazeno: 1729x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
29 000 Kč