Čas na serveru 17:23:12

Vladimír Preclík

Id: 597001

  •  / Jan Zrzavý / Vladimír Preclík

bronzová plastika, patinovaný bronz, rozměr 24 x 10 x 8 cm, značeno a datováno na vnitřní straně

zobrazeno: 1729x

Vyvolávací cena:

29 000