Čas na serveru 17:22:00

Karel Chaba
Mostecká věž

Id: 597002

Mostecká věž

  •  / Mostecká věž / Karel Chaba

olej/plátno, rozměr ve výřezu 19,5 x 14,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 882x

Vyvolávací cena:

25 000