V. Příhoda
Egypt
Id: 597203
olej/překližka, rozměr 36 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 424x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč