Alois Wierer
Dostaveníčko v zahradě
Id: 597205
olej/karton, rozměr 37 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 739x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 500 Kč