Oldřich Kulhánek
Figury
Id: 597401
litografie/papír, rozměr listu 50 x 35 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 615x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč