Čas na serveru 17:25:55

Jiří Mocek
Zátiší s mnohostěny a dívka

Id: 597502

Zátiší s mnohostěny a dívka

  •  / Zátiší s mnohostěny a dívka / Jiří Mocek

olej/plátno, rozměr 33 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 511x

Vyvolávací cena:

6 000