Jiří Mocek
Zátiší s mnohostěny a dívka
Id: 597502
olej/plátno, rozměr 33 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 511x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 000 Kč