Čas na serveru 17:22:49

Vladimír Vašíček
Neklidná představa

Id: 597702

Neklidná představa

  •  / Neklidná představa / Vladimír Vašíček

olej/plátno, rozměr 75 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 16601x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 77