Vladimír Vašíček
Neklidná představa
Id: 597702
olej/plátno, rozměr 75 x 85 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 16601x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
73 000 Kč
Příhozy: 77