Čas na serveru 09:06:48

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Vladimír Vašíček
Neznámé prostory

Id: 597704

Neznámé prostory

  •  / Neznámé prostory / Vladimír Vašíček

olej/plátno, rozměr 60 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 14x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,24,21,04,00
( 24.2.2026, 21:04:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.