Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaVladimír Vašíček
Neznámé prostory
Id: 597704
olej/plátno, rozměr 60 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 14x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
2026,02-1,24,21,04,00
( 24.2.2026, 21:04:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |