Vladimír Vašíček
Působení a vznikání
Id: 597705
olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 479x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
21 000 Kč