Čas na serveru 22:33:38

Vladimír Vašíček
Působení a vznikání

Id: 597705

Působení a vznikání

  •  / Působení a vznikání / Vladimír Vašíček

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 479x

Vyvolávací cena:

21 000