Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.
NápovědaJan Preisler
Návrh na dekorativní panneau
Id: 579001
kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 69x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
6 500 Kč
2026,02-1,24,20,31,00
( 24.2.2026, 20:31:00 )
minimální příhoz 500 Kč
Účastníci: 0
Příhozy: 0
| Zatím nebylo přihazováno. |