Čas na serveru 08:39:12

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Jan Preisler
Návrh na dekorativní panneau

Id: 579001

Návrh na dekorativní panneau

  •  / Návrh na dekorativní panneau / Jan Preisler

kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 16 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 69x

Vyvolávací cena:

2026,02-1,24,20,31,00
( 24.2.2026, 20:31:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.