Čas na serveru 10:37:45

Jiří Načeradský
Figury

Id: 598202

Figury

  •  / Figury / Jiří Načeradský
  •  / Figury / Jiří Načeradský
  •  / Figury / Jiří Načeradský

lavírovaná tuš/papír, rozměr 69 x 99 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1717x

Vyvolávací cena:

17 000