Jiří Načeradský
Figury
Id: 598202
lavírovaná tuš/papír, rozměr 69 x 99 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1717x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 000 Kč