Čas na serveru 17:21:13

Rudolf Krivoš
Tři figury

Id: 598403

Tři figury

  •  / Tři figury / Rudolf Krivoš

kombinovaná technika, olej/písek/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 4384x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 63