Čas na serveru 17:23:08

Josef Liesler
Dürerův oltářní oheň

Id: 598603

Dürerův oltářní oheň

  •  / Dürerův oltářní oheň / Josef Liesler

olej/sololit, rozměr 22 x 26 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 712x

Vyvolávací cena:
12 000

51 000

Příhozy: 48