Čas na serveru 20:09:55

Ivan Exner
Zátiší s dýní

Id: 598613

Zátiší s dýní

  •  / Zátiší s dýní / Ivan Exner

kombinovaná technika, tempera/olej/dřevovláknitá deska, rozměr 40 x 46 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, publikováno na str. 372 v autorově monografii Ivan Exner, Obrazy z let 1983 - 2014, vyd. S.U.V. Mánes 2015

zobrazeno: 1305x

Vyvolávací cena:
45 000

155 000

Příhozy: 68