Čas na serveru 17:26:00

Ivan Exner
Totemický strom

Id: 598615

Totemický strom

  •  / Totemický strom / Ivan Exner

kombinovaná technika, tempera/olej/plátno fixované na dřevěné desce, rozměr 26 x 31,5 cm, značeno, číslováno a popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1029x

Vyvolávací cena:
20 000

95 000

Příhozy: 65