Otakar Číla
Bažanti
Id: 598701
olej/překližka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, nepatrné prasklinky v podkladu malby
zobrazeno: 1141x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
48 000 Kč
Příhozy: 54