Čas na serveru 17:26:02

Otakar Číla
Bažanti

Id: 598701

Bažanti

  •  / Bažanti / Otakar Číla
  •  / Bažanti / Otakar Číla
  •  / Bažanti / Otakar Číla

olej/překližka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, nepatrné prasklinky v podkladu malby

zobrazeno: 1141x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 54