Čas na serveru 21:03:10

Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 15

Id: 599104

Božská komedie - Zpěv 15

  •  / Božská komedie - Zpěv 15 / Salvador Dalí

barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, číslováno 4/30 a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, edice Les Heures Claires

zobrazeno: 121x

Vyvolávací cena:

3 700

2026,01-1,19,20,10,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu