Salvador Dalí
Božská komedie - Zpěv 15
Id: 599104
barevný dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 23 cm, značeno vpravo dole, číslováno 4/30 a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, edice Les Heures Claires
zobrazeno: 121x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 700 Kč
2026,01-1,19,20,10,00
minimální příhoz 100 Kč