Čas na serveru 04:19:45

Josef Lada
Stavění sněhuláka

Id: 599501

Stavění sněhuláka

  •  / Stavění sněhuláka / Josef Lada

kvaš/karton, rozměr kresby 20 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen Znalecký posudek vypracovaný PhDr. Pavlou Pečinkovou, CSc.

zobrazeno: 27953x

Vyvolávací cena:
110 000

1 320 000

Příhozy: 86