Josef Lada
Stavění sněhuláka
Id: 599501
kvaš/karton, rozměr kresby 20 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen Znalecký posudek vypracovaný PhDr. Pavlou Pečinkovou, CSc.
zobrazeno: 27953x
Vyvolávací cena:
110 000 Kč
1 320 000 Kč
Příhozy: 86