Čas na serveru 11:20:51

Salvador Dalí
Leucothée

Id: 599602

Leucothée

  •  / Leucothée / Salvador Dalí
  •  / Leucothée / Salvador Dalí
  •  / Leucothée / Salvador Dalí
  •  / Leucothée / Salvador Dalí

litografie/papír, rozměr ve výřezu 53,5 x 43 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 852x

Vyvolávací cena:
7 500

31 100