Čas na serveru 17:01:23

Arnošt Paderlík
Zátiší s třešněmi

Id: 599801

Zátiší s třešněmi

  •  / Zátiší s třešněmi / Arnošt Paderlík

olejová tempera/karton, rozměr 44 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 721x

Vyvolávací cena:

18 000