Čas na serveru 10:15:11

Josef Istler
Kompozice

Id: 599803

Kompozice

  •  / Kompozice / Josef  Istler
  •  / Kompozice / Josef  Istler
  •  / Kompozice / Josef  Istler

kombinovaná technika, olej/písek/tkanina, rozměr 50 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1812x

Vyvolávací cena:
35 000

128 000

Příhozy: 72