Josef Istler
Kompozice
Id: 599803
kombinovaná technika, olej/písek/tkanina, rozměr 50 x 80 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1812x
Vyvolávací cena:
35 000 Kč
128 000 Kč
Příhozy: 72