Čas na serveru 05:36:11

Josef Istler
Abstrakce

Id: 599804

Abstrakce

  •  / Abstrakce / Josef  Istler
  •  / Abstrakce / Josef  Istler
  •  / Abstrakce / Josef  Istler

kombinovaná technika/karton, rozměr 59 x 41 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2369x

Vyvolávací cena:
7 500

9 000