Josef Jíra
Dívka s konvalinkami
Id: 600002
olej/plátno, rozměr 39 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, přiložen původní nabývací dokument (19.11.2004, Galerie Art Praha)
zobrazeno: 3105x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
63 000 Kč