Čas na serveru 17:23:32

Josef Jíra
Dívka s konvalinkami

Id: 600002

Dívka s konvalinkami

  •  / Dívka s konvalinkami / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 39 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, přiložen původní nabývací dokument (19.11.2004, Galerie Art Praha)

zobrazeno: 3105x

Vyvolávací cena:
25 000

63 000