Salvador Dalí
Zjevení mé sestřenice Carolinetty na pláži v Rosas
Id: 600103
litografie/ruční papír, rozměr ve výřezu 68,5 x 45 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v Luis Romero, Todo Dalí en un rostro, Blume, Madrid, Barcelona, 1975, str. 209
zobrazeno: 949x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
20 000 Kč