Čas na serveru 17:25:08

Salvador Dalí
Zjevení mé sestřenice Carolinetty na pláži v Rosas

Id: 600103

  •  / Zjevení mé sestřenice Carolinetty na pláži v Rosas / Salvador Dalí

litografie/ruční papír, rozměr ve výřezu 68,5 x 45 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno v Luis Romero, Todo Dalí en un rostro, Blume, Madrid, Barcelona, 1975, str. 209

zobrazeno: 949x

Vyvolávací cena:

20 000