Čas na serveru 17:22:48

Alois Kalvoda
Potok pod břízami

Id: 600104

Potok pod břízami

  •  / Potok pod břízami / Alois Kalvoda

olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4403x

Vyvolávací cena:

39 000