Alois Kalvoda
Potok pod břízami
Id: 600104
olej/plátno, rozměr 51 x 61 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4403x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
39 000 Kč