Jan Smetana
Torzo starého stromu
Id: 600403
olej/plátno, rozměr 70 x 96 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, autorsky rámováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
zobrazeno: 984x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
135 000 Kč
Příhozy: 70