Čas na serveru 17:23:34

Jan Smetana
Torzo starého stromu

Id: 600403

Torzo starého stromu

  •  / Torzo starého stromu / Jan  Smetana

olej/plátno, rozměr 70 x 96 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, autorsky rámováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

zobrazeno: 984x

Vyvolávací cena:
25 000

135 000

Příhozy: 70