Jan Smetana
Přírodopis IV
Id: 600404
olej/plátno, rozměr 40 x 60 cm, značeno vpravo dole, autorsky rámováno, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
zobrazeno: 1406x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
99 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 94