Čas na serveru 11:48:59

František Hodonský
Žlutý podvečer

Id: 600407

Žlutý podvečer

  •  / Žlutý podvečer / František Hodonský

olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně

zobrazeno: 354x

Vyvolávací cena:
12 500

34 000

2026,01-1,19,21,18,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu