František Hodonský
Žlutý podvečer
Id: 600407
olej/plátno, rozměr 100 x 80 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně
zobrazeno: 354x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
34 000 Kč
2026,01-1,19,21,18,00
minimální příhoz 1 000 Kč