Čas na serveru 17:25:12

František Jiroudek
Pohled do krajiny (oboustranný obraz)

Id: 600410

  •  / Pohled do krajiny (oboustranný obraz) / František Jiroudek

olej/plátno, viditelný rozměr 59 x 69 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, na zadní straně s největší pravděpodobností dílo Josefa Jíry, osobního přítele autora (viz foto zadní strany)

zobrazeno: 6751x

Vyvolávací cena:
12 000

48 000