František Jiroudek
Pohled do krajiny (oboustranný obraz)
Id: 600410
olej/plátno, viditelný rozměr 59 x 69 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, rámováno, na zadní straně s největší pravděpodobností dílo Josefa Jíry, osobního přítele autora (viz foto zadní strany)
zobrazeno: 6751x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
48 000 Kč