Čas na serveru 15:01:54

Petr Modlitba
Megalosaurus

Id: 600501

Megalosaurus

  •  / Megalosaurus / Petr Modlitba

olej/karton, rozměr ve výřezu 33 x 46,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 189x

Vyvolávací cena:

32 000

2026,01-1,19,20,20,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu