Petr Modlitba
Megalosaurus
Id: 600501
olej/karton, rozměr ve výřezu 33 x 46,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 189x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
32 000 Kč
2026,01-1,19,20,20,00
minimální příhoz 1 000 Kč