Čas na serveru 15:03:25

Petr Modlitba
Gorgosaurus libratus a Euoplocephalus tutus

Id: 600502

  •  / Gorgosaurus libratus a Euoplocephalus tutus / Petr Modlitba

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 132x

Vyvolávací cena:

26 300

2026,01-1,19,20,22,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu