Petr Modlitba
Gorgosaurus libratus a Euoplocephalus tutus
Id: 600502
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno
zobrazeno: 132x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 300 Kč
2026,01-1,19,20,22,00
minimální příhoz 1 000 Kč