Čas na serveru 17:25:58

František Tichý
Vysoká škola III

Id: 600701

Vysoká škola III

  •  / Vysoká škola III / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33,5 cm, neznačeno, číslováno vpravo dole, vlevo dole suchá pečeť vydavatelství ELK, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 147, str. 114

zobrazeno: 1693x

Vyvolávací cena:

31 000