František Tichý
Vysoká škola III
Id: 600701
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 44 x 33,5 cm, neznačeno, číslováno vpravo dole, vlevo dole suchá pečeť vydavatelství ELK, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 147, str. 114
zobrazeno: 1693x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 000 Kč