František Tichý
Dáma se psem
Id: 600702
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 15,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 277, str. 169, Vytvořeno jako příloha katalogu autorovy výstavy v Hollaru. Mimo zkušební dva tisky pořízeno k zahájení výstavy 10 otisků.
zobrazeno: 287x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč