Čas na serveru 17:21:11

František Tichý
Dáma se psem

Id: 600702

Dáma se psem

  •  / Dáma se psem / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25 x 15,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 277, str. 169, Vytvořeno jako příloha katalogu autorovy výstavy v Hollaru. Mimo zkušební dva tisky pořízeno k zahájení výstavy 10 otisků.

zobrazeno: 287x

Vyvolávací cena:

19 500