František Tichý
Kankán
Id: 600703
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 14,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 250, str. 159, K autorově výstavě v Hollaru r. 1956 bylo z desky pořízeno 40 výtisků.
zobrazeno: 165x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč