Čas na serveru 17:21:09

František Tichý
Kankán

Id: 600703

Kankán

  •  / Kankán / František  Tichý
  •  / Kankán / František  Tichý
  •  / Kankán / František  Tichý

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 14,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, nerámováno, uvedeno v soupisu graf. díla Fr. Tichého pod číslem 250, str. 159, K autorově výstavě v Hollaru r. 1956 bylo z desky pořízeno 40 výtisků.

zobrazeno: 165x

Vyvolávací cena:

19 500