Čas na serveru 17:21:24

Patrik Saudek
Hřích

Id: 601101

Hřích

  •  / Hřích / Patrik Saudek
  •  / Hřích / Patrik Saudek
  •  / Hřích / Patrik Saudek
  •  / Hřích / Patrik Saudek

kombinovaná technika, tuš/tužka/akryl/papír, rozměr 42 x 30 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5412x

Vyvolávací cena:

7 000