Patrik Saudek
Hřích
Id: 601101
kombinovaná technika, tuš/tužka/akryl/papír, rozměr 42 x 30 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5412x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 000 Kč