Čas na serveru 17:22:47

Jiří Chadima
Pražské panorama

Id: 601001

Pražské panorama

  •  / Pražské panorama / Jiří Chadima

tempera/sololit, rozměr 17 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 373x

Vyvolávací cena:

19 000